معرفی انواع سلفون

by سلفون in آگوست 9, 2019

سلفون چیست؟

سلفون از سلولز بازسازی شده به دست می‌آید و ورقه نازک و شفافی است و از مخفف کلمات سلولز و دیافین به معنی شفاف گرفته شده است. در بسته بندی های مختلفی استفاده می شود و در برابر هوا، روغن، باکتری و آب مقاوم است.

کاربرد سلفون

اولین بار این محصول به منظور استفاده رومیزی ضد اب تولید شد و به مرور زمان به دلیل خاصیت سلولزی آن توانست در بسیار از صنایع دیگر نیز جای خود را باز کند.

در ایالات متحده ، سلفون یک نام عمومی تلقی می شود . به عبارتی به هر نوع پلاستیک شفاف سلفون می گویند ، هرچند که این پلاستیک از مواد سلولزی ساخته نشده باشد.

همچنین بخوانید: معرفی انواع تابلو دکوری + عکس

استفاده از سلفون در صنعت فروش

بسیاری از صاحبان کسب کار به دلیل درخشنگی سلفون ، محصولات خود را درون این کیسه قرار می دهند تا با استفاده از براقیت آن نظر مشتری را به خود ومحصولاتشان جذب کنند.

معرفی انواع سلفون

معرفی انواع سلفون

استفاده از سلفون در بسته بندی محصولات دخانی

به منظور بسته بندی این محصول از یک نوع سلفون مخصوص استفاده می شود که دارای ضخامت بسیار پایین و شفافیت بسیار بالا می باشد.

استفاده از سلفون در بسته بندی کادو

رول های سلفون قابل تولید در رنگ بندی دلخواه می باشد . همچنین به دلیل نوع جنس و شفافیت می توان طرح های دلخواه را بر روی این محصول چاپ نمود.

 

استفاده از سلفون در بسته بندی کاور CD

به منظور جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به روی CD یا DVD از سلفون استفاده می شود.

 

اگر شما نیز در تولید و فروش سلفون فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در این سایت اضافه کنیم .

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

 

تماس با ما

 

 

Leave a Reply